fb in g+

onas2

Advokátní kancelář Mičica & Pscheidt vznikla strategickým spojením praxí JUDr. Dušana Mičici a Mgr. Jiřího Pscheidta, dosavadního společníka největší advokátní kanceláře v Pardubicích, kteří tak navázali na své mnohaleté zkušenosti s poskytováním právních služeb. 

onasAdvokátní kancelář Mičica & Pscheidt poskytuje právní služby v rámci celé České republiky, zejména pak ve východních Čechách. Sídlo kanceláře je v centru Pardubic, kde nabízíme našim klientům kompletní zázemí včetně vlastního parkování. Pobočka advokátní kanceláře je v Praze.

Tým advokátní kanceláře tvoří 8 právníků, specialistů na danou problematiku, díky čemuž se řadíme mezi největší kanceláře v regionu. Kromě toho dlouhodobě spolupracujeme s notáři, exekutory, soudními znalci, auditory i daňovými poradci.

Poskytujeme komplexní právní servis ve všech odvětvích práva, se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo. Velký rozsah naší činnosti tvoří také zastupování klientů v soudních sporech či rozhodčích řízeních. Našimi klienty jsou nejen obchodní společnosti a družstva, ale také společenství vlastníků (SVJ), fyzické osoby a veřejný sektor.

 Nabízíme vysoce kvalifikované právní služby též v cizích jazycích, a to nikoliv zprostředkovaně ale výhradně přímo našimi právníky – konkrétně v jazyce

  • anglickém
  • německém
  • slovenském
  • ruském
  • francouzském
  • italském
  • španělském

Naší prioritou je poskytování kvalitních právních služeb, otevřené jednání a důvěra a spokojenost našich klientů. Nabízíme jak jednorázovou, tak dlouhodobou paušální spolupráci. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

V případě, že máte zájem o naše služby, nás prosím kontaktujte.

 

Navštivte naši kancelář

Advokátní kancelář Mičica & Pscheidt

Mgr. Pscheidt +420 777 219 916, JUDr. Mičica +420 777 678 601

Sladkovského 410

530 02 Pardubice

V sídle kanceláře je ve dvoře k dispozici parkovací stání pro klienty.

Napište nám

Leave this empty:

Advokáti Mičica & Pscheidt